Szukasz miejsca na reklamę? U nas je znajdziesz!

Znajdź reklamę oferuje kompleksową i profesjonalną kampanię reklamową na terenie całej Polski. Zaufały nam najbardziej rozpoznawalne marki, teraz czas na Twoją reklamę

W autobusie, na billboardzie lub na ekranie smartfona

Oferujemy zarówno klasyczne, ale niezwykle efektywne reklamy zewnętrzne, jak również reklamy internetowe oraz kampanie w formie wiadomości SMS i MMS.

Reklama outdoorowa

Wariantów reklamy zewnętrznej jest naprawdę sporo – począwszy od billboardów, przez reklamy wielkoformatowe, citylighty oraz telebimy, aż po szeroko rozbudowaną kampanię w środkach komunikacji miejskiej. Ta ostatnia obejmuje nie tylko pojazdy – autobusy, tramwaje czy metro – ale również przystanki.

Dysponujemy ponad 30 000 nośników reklamowych na terenie całego kraju – masz w czym wybierać! Dodatkowo oferujemy również budowę Twojego własnego nośnika reklamowego. Dzięki tej możliwości miejsce na Twoją reklamę będzie zawsze pod ręką! Z ogromną chęcią zaprojektujemy i zbudujemy dla Ciebie nośnik reklamowy lub całą ich sieć. Zaprojektujemy również kompleksową kampanię reklamową na najwyższym poziomie i ją przeprowadzimy. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, reklama będzie spełniała wszelkie Twoje wymagania na każdym poziomie jej realizacji. Reklama skrojona na miarę potrzeb firmy gwarantuje spójny wizerunek marki oraz zaufanie konsumentów.

Reklama internetowa

Z nami stworzysz niepowtarzalną kampanię reklamową na łamach najbardziej popularnych serwisów internetowych. Specjalizujemy się w tworzeniu reklam

Facebook Ads

Google Ads

Instagram Ads

YouTube Ads.

Z wymienionych powyżej serwisów każdego dnia korzystają miliony Polaków. Reklama Twojego biznesu trafi więc do ogromnej liczby użytkowników przy niewielkich kosztach. Reklama internetowa nie jest jedynie dodatkiem do kampanii outdoorowej – to kolejny sektor kampanii reklamowej, dający nieskończone możliwości w docieraniu do targetu Twojej marki. Szczególnie po roku 2020, który zaskoczył świat niejednokrotnie paraliżującą biznes pandemią, kampanie reklamowe w internecie wydają się być po prostu konieczne, a hasło „nie ma cię w internecie – nie istniejesz” – dla wielu dotkliwie realne.

Kampanie SMS i MMS

SMS marketing, to doskonale sprecyzowany i zwięzły przekaz firmy zarówno do obecnego Klienta, jak i osoby potencjalnie zainteresowanej współpracą. Dzięki indywidualnej drodze komunikacji z Klientem, przekaz będzie w wyższym stopniu spersonalizowany i zdecydowanie zwiększy zainteresowanie Twoją ofertą.

Oferta dopasowana do potrzeb marki

Wiemy, że potrzeby małej, lokalnej firmy będą zupełnie inne niż w przypadku dużych i rozpoznawalnych na rynku marek. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy w sposób zindywidualizowany, co daje możliwość wspólnego wypracowania optymalnej strategii reklamowej.

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, skontaktuj się z nami przez specjalny formularz. Powiedz nam, kiedy i w jakim mieście planujesz prowadzić kampanię reklamową oraz jakie nośniki reklamowe Cię interesują. Wskaż także budżet, jaki chcesz przeznaczyć na na ten cel – resztą zajmiemy się my!