Skup nieruchomości w Szczecinie

Chcąc sprzedać dom, mieszkanie lub działkę, często korzystamy z usług Biur Nieruchomości , bądź chcąc ominąć pośredników, decydujemy się na sprzedaż bezpośrednią. Niestety w obu przypadkach trwa to bardzo długo ( nawet miesiące lub lata), a bez znajomości prawnej, ekonomicznej i podatkowej, może się to skończyć niekorzystną dla właścicieli transakcją i wieloma nieprzyjemnościami.

Skup nieruchomości w Szczecinie nie tylko daje gwarancję otrzymania odpowiedniej zapłaty i to w bardzo krótkim czasie, ale również zapewnia pomoc prawna i wycenę nieruchomości adekwatną do aktualnych cen rynkowych.

Szczecin jako atrakcyjne i ciągle rozwijające się miasto nadmorskie, kusi wieloma ofertami, dlatego skorzystanie z profesjonalnego biura skupu nieruchomości, nie tylko przynosi korzyści w kwestii bezpieczeństwa i pewności w załatwianiu formalności, ale przede wszystkim szybką realizacją wypłat w gotówce lub poprzez przelew bankowy. Oferta biura skierowana jest dla tych, którym zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości, gdy:

-zależy właścicielom na szybkiej gotówce
-nieruchomość posiada jakiekolwiek zadłużenia, któremu nie można sprostać
-nieruchomość może stać się przedmiotem licytacji komorniczej
-potrzebna jest natychmiastowa gotówka na wykup mieszkania w celu zamiany lub odsprzedaży
-chcąc spieniężyć nieruchomość nabytą w spadku

Skupowane są mieszkania lub domy niezależnie od obecnego stanu technicznego, jak również atrakcyjne działki w pasie nadmorskim, tym bardziej jeśli teren jest niewykorzystywany z różnych powodów i marnieje.