Ranking chwilówek – gdzie najlepiej zaciągnąć pożyczkę?

W codziennym życiu zderzamy się z wieloma potrzebami. Te, których nie jesteśmy w stanie zrealizować rodzą często różnorodne pomysły. Sytuacja jest nad wyraz obecna w stosunku do naszych finansów. Brak wystarczających środków finansowych skłania nas do poszukiwań. W takich momentach często decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki, która pozwoli nam spełnić nasze marzenia, czy spłacić bieżące zobowiązania. Warto jednak skorzystać z frazy “chwilówki ranking” i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ranking chwilówek 2022

Po pierwsze, należy zastanowić się, na jakiej podstawie wybrać najlepszą firmę pożyczkową? Oczywiście, przede wszystkim należy wziąć pod uwagę koszty, maksymalny okres spłaty oraz kwotę, jaką możemy uzyskać. Każda z tych zmiennych ma wpływ na dalsze wybory. Niniejsze porównanie będzie zawierać kwoty pożyczek w wysokości 1000 zł.

  1. Smart pożyczka

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, pierwsze miejsce zajmuje Smart pożyczka. Zainteresowani pożyczkobiorcy, korzystając z oferty, są w stanie uzyskać pożyczkę w wysokości nawet do 15 000 zł. Maksymalny okres trwania to w tym przypadku 30 dni.

W przypadku pożyczki w wysokości 1000 zł, po miesiącu zwrócimy kwotę dokładnie taką samą kwotę. Oznacza to, że nie czekają na nas żadne dodatkowe koszty, co w rezultacie daje rzeczywistą roczną stopę oprocentowania na poziomie 0%. Co więcej, przedsiębiorstwo chwali się, że pożyczka na takich warunkach może opiewać na kwotę nawet 3000 zł.

  1. Wonga 

Alternatywą dla powyższej opcji jest znana niemal wszystkim Wonga. Podobnie, jak w przypadku Smart pożyczki, tak i tutaj nie spotkamy się z żadnymi kosztami w momencie, gdy zdecydujemy się na zaciągnięcie zobowiązania w wysokości 1000 zł na czas miesiąca.

Poza tym, Wonga oferuje pożyczki długoterminowe, których maksymalny okres spłaty wynosi nawet do 48 miesięcy. Wrażenie może zrobić również kwota. Pożyczkobiorca jest w stanie powiększyć swoje konto bankowe nawet o 30 tys. zł.

  1. Wandoo

Trzecie miejsce zajmuje Wandoo oferujące, podobnie jak poprzednicy, pożyczkę bez dodatkowych kosztów. Warunkiem jest terminowa spłata 1000 zł w okresie 30 dni. Jeżeli potrzebujemy nieco większej ilości pieniędzy, wówczas możemy starać się o kwotę nawet 8000 zł. Niestety, zmianie nie ulega również okres trwania, co oznacza, że niezależnie od czynników pożyczkę będziemy musieli spłacić w ciągu miesiąca.

Ranking chwilówek online

Analizując powyższy ranking chwilówek możemy zastanawiać się, w jaki sposób zaciągnąć pożyczkę. Jeszcze kilka lat temu standardowym rozwiązaniem było udanie się do naziemnego punktu w celu załatwienia wszystkich formalności. Dziś, za sprawą postępu technologicznego, nie musimy martwić się o takie niedogodności. Pożyczkę możemy w wygodny sposób zaciągnąć przez Internet. Ranking chwilówek online nie powinien różnić się od przedstawionego wyżej. Niemniej jednak i tutaj zdecydowaliśmy się na podanie dwóch dodatkowych alternatyw.

  1. Feniko

Darmowa pożyczka w kwocie 1000 zł na miesiąc? Feniko jest odpowiednim rozwiązaniem. W szybki sposób dokonamy tego zadania korzystając ze strony internetowej przedsiębiorstwa. Co więcej, jeśli potrzebujemy większego zastrzyku pieniędzy, wówczas możemy złożyć wniosek na kwotę do 3000 zł. Warty uwagi jest również okres spłaty wynoszący maksymalnie do 6 miesięcy.

  1. Niewielka pożyczka 

Kolejna propozycja to oferta od Niewielkiej pożyczki. W tym przypadku dla analizowanego przykładu również nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto możemy starać się nawet o 5000 zł zadłużenia.

Więcej: https://ibrok.pl/ranking-chwilowek-i-pozyczek/